Aslankaya Kimya

KARİYER

Anasayfa / KARİYER

ASLANKAYA'DA KARİYER

      En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğu bilincinde olan Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri A.Ş ‘de insan kaynakları politikası;

Motivasyonu en üst seviyede olan, sosyal yetkinliğe sahip, mesleğinde ve alanında uzman, bütün çalışanlarına eşitlikçi yaklaşımlarla, yapılan işe en uygun adayların Aslankaya ailesine katılımlarını sağlamak ve Aslankaya ailesi içerisinde söz sahibi olabilmeleri adına gerekli ortam ve imkanları sevgi ve saygı çerçevesinde, adaptasyonlarını sağlayarak iş ortamını kurmak, iş süreçlerini iyileştirmeye yönelik katkıyı ödüllendirerek insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzere kurulmuştur.

İŞE ALIM SÜRECİ

     Hedef ve ilkelerimizden hareketle, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmek için yıl boyunca çalışmalar devam etmektedir. Yetkinlikler, işe alım süreçlerimizde en önemli kriterlerden birini oluşturmaktadır. Hangi departman için değerlendirildiklerine bakılmaksızın, adaylarımızın aşağıdaki dokuz temel yetkinliğe sahip olmaları önemlidir.

Aslankaya Yetkinlikleri:

•  Kararlılık
•  Takım çalışması
•  Temas etmek
• İşbirliği Geliştirme
•  Sonuç odaklı
• Yaratıcılık ve Girişimcilik
• Kendinizi ve İş Arkadaşlarınızı Geliştirmek
• Çeşitliliğe Uyum Sağlamak ve Yönetmek
• Müşteri Duyarlılığı

Aslankaya Kimya İşe Alım Süreci

STAJ İMKANI

     Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde üniversitelerimizin staj taleplerine her zaman olumlu yaklaşan, destekleyen, öğrencilerin teorik bilgilerini işyerlerinde uygulamalı bilgilerle pekiştirmelerinin öneminin bilincinde olan Şirketimiz, okullarımızı ve öğrencilerimizi desteklemeye devam etmektedir.

Bu bağlamda, Aslankaya’ya her yıl  yoğun bir staj başvurusu olmaktadır. Haziran – Ekim döneminde üniversite öğrencilerine yaz dönemi stajı; eğitim öğretim döneminde sekiz ay boyunca Endüstri Meslek Lisesi’nde okuyan öğrencilere de 3308 sayılı yasa kapsamında Mesleki Beceri Eğitimi imkanı sağlanmaktadır.

Staja/Mesleki Beceri Eğitimine  başlatılan öğrencilerin kabul işlemlerinin tamamlanmasının ardından Oryantasyon eğitimine alınmaktadırlar.

Eğitimimizde; Şirketimizde nasıl bir staj yapacakları, nelere dikkat edilmesi ve nasıl davranılması gerektiği, çalışma koşullarımız, hangi ünitelerde bulunacakları, eğitimcilerinden nasıl yardım alacakları, öğrenmeyi nasıl sağlayacakları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

ORYANTASYON

     İşe yeni başlayanlar için hazırlanan Oryantasyon Programı, çalışanların kurum ve işi en kısa sürede tanımalarına ve tanımalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

     Oryantasyon Programı, şirketin yapısı, stratejileri ve hedefleri ile insan kaynakları uygulamaları ve pozisyonu hakkında mesleki bilgilerden oluşan hazırlık yöntemlerini kullanır.

BİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

      Modern ve geniş kapasiteli fabrikamızda son teknolojiyle imal edilmiş ürünlerimizi üretirken insan sağlığına, doğaya ve çevreye en büyük özeni göstermek her zaman firmamızın değişmez bir prensibi olmuştur. Başarılı ve profesyonel kadromuzla birlikte sizlere her daim temiz ve sağlıklı bir çevre oluşturmak, hak ettiğiniz hijyeni sağlamak aynı zamanda da doğallığın, ferahlığın ve temizliğin tadına vararak yaşam standardınızı en yüksek seviyeye çıkartmak için buradayız. Herkes için güvenilir ve kaliteli ürünlerle rekabetçi gücümüzü artırmak; bir diğer hususta insan sağlığına gereken özeni vermek için sürekli olarak geliştirmek ve iyileştirmek felsefesiyle çalışmaya ve başarılı ürünlerimizi üretmeye hız kesmeden devam ediyoruz.

İŞ BAŞVURUSU

Aslankaya Group firmamız, ilk olarak 1990 yılında Aslankaya İnşaat adıyla sektördeki başarılı ticaret hayatına ilk adımı atmıştır. Atılan bu ilk adımın ardından ilerleyen yıllarda farklı birçok faaliyet alanında etkinlik gösteren Aslankaya Group, bugüne kadarki faaliyetleriyle Türkiye’nin ilk 1000 ihracat firmasının arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

DEVAMI
SOSYAL MEDYA

Sabun ve Kimya dünyasındaki fuarlar, etkinlikler, gelişmeler ya da diğer konular ile ilgili videolarımız, Youtube Kanalımızda!

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 | Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.