Aslankaya Kimya

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

       Şirketimiz 1990 yılında Abdulkerim ARSLAN ve kardeşlerinin iştiraki ile kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir inşaattan lojistiğe, demir çelikten tekstile çelik dökümden enerjiye birçok farklı sektörde hizmet veren şirketimiz, 2017 yılında bünyesinde Evissa, Winex, Evila, Rojex gibi markalarının da araların da bulunduğu; Türkiye’nin en büyük katı sabun, sabun makarnası ve gliserin üretim tesislerinden biri olan Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.’nin de katılmasıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

      Katı sabun, ıslak mendil gibi kişisel bakım ürünlerinden sabun makarnası ve gliserin gibi endüstriyel ürünlere 450'den fazla ürün çeşidi bulunan Aslankaya Kimya, gelecek kuşaklara daha temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakmak için doğal kaynaklara ve ekolojik sisteme duyarlı, çevre yönetim sistemi kriterlerine uygun üretim yapmaktadır. Bu özellikleri ile "çevre dostu" üretim yapan şirketler arasında yer almaktadır.

     Aslankaya Kimya alanında uzmanlaşmış personellerle yaptığı işbirliği ile malzeme giriş-kalite kontrollerinden ürünlerin sevk edilebilir haline gelmesine kadar her türlü uluslararası kalite standardında yerinde  kalite sağlayarak müşteri memnuniyetini öne çıkarmaktadır.

VİZYONUMUZ

         Üstün kalite ve üstün nitelikte ürünler üreterek dünyanın her köşesinde güvenle tercih edilip, insan yaşantısının her anına değer katarak, çalışanlarıyla ve ticari ilişkide bulunduğu tüm kuruluşlarla birlikte mutluluğu hayat felsefesi edinen bir şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ

       Aslankaya Kimya olarak; ailelerimize, çevremize ve topluluğumuza bağlılık göstererek en kaliteli ve en nitelikli kişisel kullanım ürünlerini üretmek ve sosyal değişimin öncüsü olmak.

Aslankaya Group firmamız, ilk olarak 1990 yılında Aslankaya İnşaat adıyla sektördeki başarılı ticaret hayatına ilk adımı atmıştır. Atılan bu ilk adımın ardından ilerleyen yıllarda farklı birçok faaliyet alanında etkinlik gösteren Aslankaya Group, bugüne kadarki faaliyetleriyle Türkiye’nin ilk 1000 ihracat firmasının arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

DEVAMI
SOSYAL MEDYA

Sabun ve Kimya dünyasındaki fuarlar, etkinlikler, gelişmeler ya da diğer konular ile ilgili videolarımız, Youtube Kanalımızda!

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 | Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.