Aslankaya Kimya

TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi

Anasayfa / HABERLER / TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi

TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi

 TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından Gaziantep fabrikamızda yapılan denetim sonrası ‘’TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ’’ ni almaya  hak kazandık.

     DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü)  11 Mart 2020 tarihinde tüm Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs (COVID-19) Salgın’ını  pandemi ilan etmiştir. ASLANKAYA GROUP olarak her daim önce insan felsefesinden hareketle etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen tedbirleri hassasiyetle uyguluyor ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tüm paydaşlarımızın sağlığını korumak ve maruz kalma riskini yok etmek öncelikle olarak görevimizdir.

    Önce İnsan, Önce Sağlık

Aslankaya Group firmamız, ilk olarak 1990 yılında Aslankaya İnşaat adıyla sektördeki başarılı ticaret hayatına ilk adımı atmıştır. Atılan bu ilk adımın ardından ilerleyen yıllarda farklı birçok faaliyet alanında etkinlik gösteren Aslankaya Group, bugüne kadarki faaliyetleriyle Türkiye’nin ilk 1000 ihracat firmasının arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

DEVAMI
SOSYAL MEDYA

Sabun ve Kimya dünyasındaki fuarlar, etkinlikler, gelişmeler ya da diğer konular ile ilgili videolarımız, Youtube Kanalımızda!

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 | Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.