Aslankaya Kimya

TSE'den Aslankaya Kimya 3 adet Yönetim Sistemi Belgesi

Anasayfa / In Sharm Expo 2022 / TSE'den Aslankaya Kimya 3 adet Yönetim Sistemi Belgesi

TSE'den Aslankaya Kimya 3 adet Yönetim Sistemi Belgesi

Gaziantep’te Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş., yapılan denetimlerin ardından Türk Standardları Enstitüsü’nden (TSE), TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.

Belge törenine; TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörü Rıza Okumuş, TSE Gaziantep Belgelendirme Müdürlüğü personeli Gıda Mühendisi Mehmet Genç, TSE İstanbul Belgelendirme ve Koordinasyon Müdürü Hakan Deniz ile Aslankaya Grup ailesi katıldı.

TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörü Rıza Okumuş, firmanın Güneydoğu Anadolu bölgesinde TSE’den üç sistem belgesini aynı anda alan ilk ve tek kuruluş olduğunu söyledi.

Aslankaya Group firmamız, ilk olarak 1990 yılında Aslankaya İnşaat adıyla sektördeki başarılı ticaret hayatına ilk adımı atmıştır. Atılan bu ilk adımın ardından ilerleyen yıllarda farklı birçok faaliyet alanında etkinlik gösteren Aslankaya Group, bugüne kadarki faaliyetleriyle Türkiye’nin ilk 1000 ihracat firmasının arasına adını yazdırmayı başarmıştır.

DEVAMI
SOSYAL MEDYA

Sabun ve Kimya dünyasındaki fuarlar, etkinlikler, gelişmeler ya da diğer konular ile ilgili videolarımız, Youtube Kanalımızda!

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2021 | Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri San. A.Ş.